چرخش ۱۸۰ درجه‌ای مدیر سابق ایجاد درآمد شهرداری پس از برکناری!

به گزارش خطیب آنلاین وبه نقل از سپیدخبر، طنز تلخ ماجرا اینجاست که فردی که در زمان برکناری ثابت قدم و تصدی نصرتی بر شهرداری رشت، پای نامه تحقیق و تفحص از عملکرد ثابت قدم را امضا می کند، حالا که توسط نصرتی قرار است در جایگاه دیگری خدمت کند، به تعریف و تمجید از ثابق قدم می پردازد.

۱۱ آذرماه سال جاری بود که جمعی از فعالین اجتماعی پس از روی کار آمدن مسعود نصرتی به عنوان شهردار جدید رشت خواستار تشکیل کارگروهی متشکل از کارشناسان رسمی، خبره و بی طرف جهت بررسی برخی موارد شائبه برانگیز در زمان تصدی ثابت قدم بر شهرداری رشت شدند! مواردی همچون عدم رعایت ترتیبات قانونی و عدم اخذ مجوز از شورا، مانند انتقال حساب شهرداری از بانک ملی به بانک مهر، بی توجهی به میراث فرهنگی و نابودی ابنیه تاریخی، عدم همکاری مناسب با سازمان میراث فرهنگی در زمینه صدور پروانه تخریب و ساخت مانند پروژه خواهر امام رشت، پیاده راه فرهنگی و ابنیه های تاریخی تخریب شده، نحوه بودجه ریزی و حسابرسی در شهرداری رشت؛ مشخصاً نحوه برآورد داراییهای ثابت، ایجاد بدهی ۷۳۰ میلیارد تومانی و…

جالب آنکه در ذیل این نامه اسامی برخی پرسنل شهرداری نیز که در زمان شهردار سابق رشت پست های مدیریتی هم داشتند به چشم میخورد، یکی از این افراد مریم تجددی مدیر تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت بود.

اما مدتی پس از انتشار این نامه، شهردار جدید رشت اقدام به ایجاد تغییراتی در مدیریت درآمد و املاک شهرداری کرد که این موضوع با واکنش جالب مریم تجددی در صفحه اینستاگرامش همراه بود!

http://uupload.ir/files/e6gc_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B2-%DB%B2%DB%B6_%DB%B1%DB%B6-%DB%B5%DB%B3-%DB%B5%DB%B2.jpg

تجددی در اینستاگرامش می نویسد: دو سال افتخار آن را داشتم که در سمت مدیر تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت به شهرم و شهرداری خدمت نمایم و اکنون بنا به تشخیص، مقرر گردید در جایگاه دیگری انجام وظیفه نمایم.

تجددی پس از این متن کوتاه شش پی نوشت را ضمیمه پست اینستاگرامی خود می کند که در آن ابتدا از محمدعلی ثابت قدم به دلیل اعتماد و اعتقادی که به افکار و ایده های نود داشته و از بانوان که دارای سلامت کاری بیشتری بودند استفاده می کرده، تشکر ویژه کرد! البته در پی نوشت آخر نیز تجددی تاکید بسیار کرده است که برخی پی نوشت ها حاوی کنایه هایی برای برخی مخاطبین خاص است!

طنز تلخ ماجرا اینجاست که فردی که در زمان برکناری ثابت قدم و تصدی نصرتی بر شهرداری رشت، پای نامه تحقیق و تفحص از عملکرد ثابت قدم را امضا می کند، حالا که توسط نصرتی قرار است در جایگاه دیگری خدمت کند، به تعریف و تمجید از ثابق قدم می پردازد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی