چه عضو شورا باشم چه نباشم، مدافع حقوق شما خواهم بود

 اختصاصی/خطیب آنلاین: محمود باقری خطیبانی، عضو شورای شهر رشت در نامه ای سرگشاده برای همکاران خود در مجموعه شهرداری رشت منتشر کرد.


به گزارش خطیب آنلاین، محمود باقری خطیبانی، عضو شورای شهر رشت در نامه ای سرگشاده برای همکاران خود در مجموعه شهرداری رشت منتشر کرد. متن این نامه به شرح ذیل است:

به نام خدا

چه عضو شورا باشم چه نباشم، مدافع حقوق شما خواهم بود.
 
خدمت همه پیشگامان سلامت شهرم، سلام و درود می فرستم و به تبعیت از رسول مهربانی ها حضرت محمد (ص) بر دست هایتان که آیینه تلاش روزگارند و پر برکت، بوسه می زنم.

شما پاکبانان، خادمان واقعی، صمیمی و بی‌ادعای جامعه ما هستید و با‌‌ همان دستان ترک خورده و پینه بسته، کوچه و محله‌ و خیابان شهرمان را غرق پاکی می کنید. وجب به وجب شهرمان شما را می‌شناسند. در نزد شما گرما و سرما، شادی و غم، شب و روز معنا ندارد و سلامتی خودتان را فدای سلامت جامعه می کنید. شما سربازان و حافظان بهداشت و سلامت مردم این شهرید. طراوت و پاکيزگي و سلامت و آرامش شهروندان ما مديون تلاش شماست.

دوستان عزیزم؛ من چه در زمانی که مدیر حراست شهرداری رشت بودم و چه در 4 سال اخیری که به عنوان نماینده مردم رشت در شورا خدمت کردم، همواره مدافع حقوق شما بوده و سعی کرده ام صدای شما در شورا باشم.  
برای من سخت بود که ببینم شهردار رشت حقوق تان را نادیده می گیرد و چند ماه چند ماه حقوق اندک تان را نمی پردازد. برای من سخت بود ببینم نورچشمی های پیمانکار شهردار رشت با چه دبدبه و کبکبه ای در  شهر و شهرداری جولان می دهند و صورت وضعیت های آنان چه آسان نقد می شود. برای من رنج آور بود که ببینم مدعیان توسعه و خدمت به تنها چیزی که اهمیت نمی دهند حقوق شماست.

من صدای شما در شورا شدم و با همیاری تعدادی از دوستان شورایی ام با سوال و استیضاح و نطق و مصاحبه، موفق شدم مشکل شما را به مسئله اول شهر و شورا و شهرداری تبدیل کنم و شهردار مجبور شد که به فشارها تن در دهد و حقوق تان را اگر چه ناچیز و ناتمام، بپردازد.

عزیزان من . ما در شهرداری با مدیری روبرو هستیم که انسان و ارزش های انسانی برایش ، اهمیتی ندارد . او همه چیز را پروژه و پول می بیند و علنا در رسانه ها اعلام می کند که از طریق بالا و پایین رفتن قیمت ها و خرید فروش و... به پول رسیده است و بیش از 40 میلیارد تومان سرمایه دارد و حتی وقت ندارد ارزش املاکش را ارزیابی کند! ایا چنین فردی که زبان هتاکی هایش جهانی شده است و به مدیر و کارمند و نماینده و عضو شورا توهین می کند، حق دارد در مسند شهرداری بنشیند؟ ایا آنانی که در شورا و با حمایت از شهردار، حقوق تان را نادیده گرفتند و چشم بسته از سیاست های شهردار دفاع کردند ، باید در شورای آینده نمایندگی مردم در شورا را یدک بکشند.

دوستان عزیزم. شهردار رشت و دوستان شورایی و باند رسانه ای اش، مرا به خاطر دفاع از حقوق تان متهم به هوچی گری، کارگرزدگی، ضد توسعه و مخالف سرمایه دار و سرمایه گذار کردند و ده ها اتهام دیگر به من وارد کردند تا بلکه بتوانند زبانم را ببندند و نتوانم ازحقوق مردم دفاع کنم. اما من بی توجه به همه این جوسازی ها، از پا نایستادم و با صدای بلند بر مفاسدی که توسط شهردار در شهرداری اجرا می شود، فریاد زدم.

عزیزانم. اینک موسم انتخابات شوراست و حیله گران و چند چهرگان و تضییع کنندگان حقوق شما و مردم این شهر با نقاب جدید و شعارهای فریبنده به صحنه آمده اند و حتما به سراغ تان می آیند و فکر می کنند می توانند با سخنرانی و برگزاری جشن های فریب و  سردادن وعده های توخالی، آرای شما را به نفع خود مصادره کنند.

همکاران گرامی. محمود باقری خطیبانی را می شناسید و نیازی به معرفی ندارد. دفاع من از حقوق شما و حقوق مردم به تمنای رای نبوده و نیست بلکه وظیفه ای بود که باید انجام می دادم اما از شما می خواهم که مراقب چهره های فریب و به ظاهر مهربان باشید. آرای تان را به کسانی بدهید که می دانید از حقوق شما و مردم این شهر و توسعه شهری دفاع می کنند. اگر به هوش نباشید باید 4 سال اینده را وضعیت مبهمی را تجربه کنید. امروز با آگاهی انتخاب کنید تا برای شما و مردم این شهر امنیت و آرامش و رفاه به ارمغان بیاورد.

تکرار می کنم محمود باقری چه در شورا باشد یا نباشد از حقوق شرعی و قانونی شما دفاع خواهد کرد.

 
 
                                                                  دوست و همکار شما  
                                                                 محمود باقری خطیبانی

 

 

 

نظرات   

 
0 #2 رسول 1396-06-20 00:45
دندكيت سراسر دروغ است بيشرف كثافت
نقل قول
 
 
0 #1 رسول 1396-06-20 00:44
گو بخور بيشرف كثافت دروغگو تخم سگ تو يه كثافت درغگو هستي
نقل قول
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی