پیاده راهی که مخارجش تمامی ندارد!

 

 

 

پیاده راهی که مخارجش تمامی ندارد!

 خطیب آنلاین: اعضای منتخب شورای پنجم رشت از لزوم بازنگری در پیاده راه سخن می گویند. گویا هر شورایی که بر سر کار آید می خواهد پیاده راه را به سبک و سلیقه خود بیاراید!

 

خطیب آنلاین، به گزارش خزر، شاید پیاده راه مرکزی رشت، تنها پروژه ای عمرانی بوده که حواشی قبل و بعدش به سه شورا کشیده شده است. پروژه ای که مخالفان و موافقان فراوانی داشته و هنوز هم با گذشت مدت ها از اتمام اجرای آن، بازار حرف و حدیث ها در خصوص مباحث مربوط به آن گرم است. از کیفیت مصالح به کار رفته گرفته تا نبود سایه بان. از اظهارنظر در خصوص المان هایش و تا انتقاد از مراسماتی که در آن برگزار شده است!

پیاده راه رشت در حالی با هزینه چند ده میلیاردی و حواشی فراوان به پایان رسیده که این روزها این پیاده راه، به موضوع مشترک مصاحبه های اعضای شورای آتی شهر رشت تبدیل شده است. نکته مهم در این گفت و گوها هم وجه اشتراک آنان در انتقاد به آن است. بعد از اظهارات اخیر شکریه مبنی بر اینکه پیاده‌راه فرهنگی رشت مشکلات زیادی برای بازاریان ایجاد کرده و از دیدگاه اصناف قابلیت بازنگری و تجدیدنظر دارد، احمد رمضانپور نرگسی هم از لزوم بررسی نقاط ضعف پیاده راه رشت خبر می دهد.

بی تردید بازنگری در پیاده راه و بررسی نقاط ضعف آن بدون هزینه نخواهد بود. هزینه ای که به نظر می رسد بیش تر از اینکه صرف بهسازی پیاده راه شود، قربانی اختلاف نظر اعضای شورای چهارم و پنجم در خصوص آن خواهد شد. گویا هر شورایی که بر سر کار آید می خواهد پیاده راه را به سبک و سلیقه خود بیاراید!

اگرچه هنوز اعضای شورای پنجم بر سر کار نیامده اند اما پیاده راه و تغییرات احتمالی آن را می توان یکی از مهمترین موضوعات مورد مناقشه شورای پنجم قلمداد نمود. مناقشه ای که هیچ بعید نیست دوباره پیکر پیاده راه به تیشه کلنگ ها بسپارد و کف پوش ها را از جا دربیاورد. گویا هزینه های پیاده راه برای مردم رشت تمامی ندارد.
خطیب آنلاین: با توجه به اینکه یک سال واندی از افتتاح پیاده راه می گذرد و به فرموده معاونت محترم استاندار 40درصد از طرح ارایه شده اولیه انجام گردیده ومصاحبه شهردار مسیر توسعه وعقلانیت با سایت محترم خزر آنلاین 400 درصد انحراف آن را پذیرفت احتمالا هر گونه عملیات وادامه پروژه 60 درصد باقی مانده است

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی