دلخوش، عضو فراکسیون ورزش مجلس: پرونده حاج صفی و شجاعی در مجلس بررسی می شود

پرونده حاج صفی و شجاعی در مجلس بررسی می شود


خطیب آنلاین:دلخوش گفت: درباره این اتفاق هم وزارت ورزش و هم فدراسیون فوتبال باید بررسی‌های لازم را انجام داده و پیگیر جزئیات این اتفاق شوند و پس از آن برخورد لازم و قانونی انجام شود.

خطیب آنلاین،به گزارش 8دی، از سیدکاظم دلخوش عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی بازیکنان تیم پانیونیوس یونان در بازی برابر نماینده رژیم‌صهیونیستی، اظهار داشت:

به هر حال ورزشکاران ما در عرصه‌های بین‌المللی باید حرمت مردم ایران را حفظ کنند، چرا که حمایت‌های مردمی است که ورزشکاران را در سطح جهانی به شهرت می‌رساند.

وی افزود: درباره این اتفاق هم وزارت ورزش و هم فدراسیون فوتبال باید بررسی‌های لازم را انجام داده و پیگیر جزئیات این اتفاق شوند و پس از آن برخورد لازم و قانونی انجام شود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: البته ما نیز به عنوان فراکسیون ورزش مجلس قطعاٌ به این اتفاق رسیدگی خواهیم کرد، چرا که نه تنها فراکسیون ورزش، بلکه نمایندگان مجلس به عنوان نمایندگان مردم نسبت به این‌گونه اتفاقات بی‌تفاوت نخواهند بود.

با حکم مسعود رهنما؛ مریم بخشی به عنوان اولین معاون زن ورزشی تاریخ گیلان معرفی شد

خطیب آنلاین: بخشی اولین زنی است که سکان مسئولیت معاونت ورزشی اداره کل را در تاریخ گیلان برعهده خواهد داشت.

 

به گزارش خطیب آنلاین به نقل از خزرآنلاین، با حکم مسعود رهنما مدیرکل، مریم بخشی به عنوان سرپرست معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش وجوانان گیلان انتصاب ومعرفی شد.

بخشی اولین زنی است که سکان مسئولیت معاونت ورزشی اداره کل را در تاریخ گیلان برعهده خواهد داشت و به همراه سهیلا یاور مسرور معاونت منابع انسانی و مالی، دومین معاون زن در اداره کل خواهدبود.

مسعود رهنما گفت: باتوجه به رویکردی که نظام و دولت تدبیر وامید در استفاده از ظرفیتهای بانوان و ایجاد فضای برابر بین زنان و مردان دارد، باید شرایط را برای رشد بانوان در تمامی عرصه ها ایجاد کنیم.

مریم بخشی پیش از این مسئولیت گروه ورزش بانوان اداره کل را برعهده داشت.

در این مراسم همچنین از زحمات حسن آموزگار به عنوان معاون ورزشی اداره کل قدر دانی شد.

 

http://www.khazaronline.com/images/axe166742.jpg

جانشین طارمی مشخص شد/ مهاجم سرخپوشان ترانسفر می شود؟

از آنجا که طارمی فقط یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و حاضر نشده آن را تمدید کند در پایان فصل بهترین زمان برای ترانسفر کردن و درآمدزایی او برای پرسپولیسی ها خواهد بود. 

 

جانشین طارمی مشخص شد/ مهاجم سرخپوشان ترانسفر می شود؟به گزارش خطیب آنلاین، پرسپولیس برای فصل آینده با گادوین منشا به توافق رسیده است و حتی خود برانکو ایوانکوویچ در صحبت تلفنی به این مهاجم نیجریه ای اطمینان داده که برای فصل آینده روی او حساب ویژه باز کرده است. با توجه به این قضیه این سوال برای خیلی ها پیش می آید که با آمدن منشا تکلیف طارمی چه خواهد شد و آیا این دو قرار هست کنار هم بازی کنند یا شماره 9 سرخپوشان از این تیم جدا خواهد شد.

حقیقت امر این است که باشگاه پرسپولیس قصد ترانسفر کردن مهدی طارمی به فوتبال چین را دارد. در نیم یک باشگاه چینی پیشنهاد خیره کننده ای به باشگاه پرسپولیس برای جذب طارمی داد که مسوولان این باشگاه رو هم وسوسه کرد اما آنها نتوانستند منشا را در آن مقطع جذب کنند تا طارمی را ترانسفر کرده و از این رو پول زیادی به باشگاه پرسپولیس برسد.
با آمدن منشا به پرسپولیس شرایط برای ترانسفر شدن طارمی به فوتبال چین فراهم شده و اتفاقا برانکو هم از این انتقال استقبال می کند. از این جهت که او در شرایط بهتری می تواند منشا را بازی دهد و دیگر تمام توپ های مسلمان به شماره 9 تیمش ختم نمی شود.
از آنجا طارمی هم فقط یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و حاضر نشده آن را تمدید کند در پایان فصل بهترین زمان برای ترانسفر کردن و درآمدزایی او برای پرسپولیسی ها خواهد بود.

 

شهادت امام هادی علیه السلام بر تمامی شیعیان تسلیت باد.