جانشین طارمی مشخص شد/ مهاجم سرخپوشان ترانسفر می شود؟

از آنجا که طارمی فقط یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و حاضر نشده آن را تمدید کند در پایان فصل بهترین زمان برای ترانسفر کردن و درآمدزایی او برای پرسپولیسی ها خواهد بود. 

 

جانشین طارمی مشخص شد/ مهاجم سرخپوشان ترانسفر می شود؟به گزارش خطیب آنلاین، پرسپولیس برای فصل آینده با گادوین منشا به توافق رسیده است و حتی خود برانکو ایوانکوویچ در صحبت تلفنی به این مهاجم نیجریه ای اطمینان داده که برای فصل آینده روی او حساب ویژه باز کرده است. با توجه به این قضیه این سوال برای خیلی ها پیش می آید که با آمدن منشا تکلیف طارمی چه خواهد شد و آیا این دو قرار هست کنار هم بازی کنند یا شماره 9 سرخپوشان از این تیم جدا خواهد شد.

حقیقت امر این است که باشگاه پرسپولیس قصد ترانسفر کردن مهدی طارمی به فوتبال چین را دارد. در نیم یک باشگاه چینی پیشنهاد خیره کننده ای به باشگاه پرسپولیس برای جذب طارمی داد که مسوولان این باشگاه رو هم وسوسه کرد اما آنها نتوانستند منشا را در آن مقطع جذب کنند تا طارمی را ترانسفر کرده و از این رو پول زیادی به باشگاه پرسپولیس برسد.
با آمدن منشا به پرسپولیس شرایط برای ترانسفر شدن طارمی به فوتبال چین فراهم شده و اتفاقا برانکو هم از این انتقال استقبال می کند. از این جهت که او در شرایط بهتری می تواند منشا را بازی دهد و دیگر تمام توپ های مسلمان به شماره 9 تیمش ختم نمی شود.
از آنجا طارمی هم فقط یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و حاضر نشده آن را تمدید کند در پایان فصل بهترین زمان برای ترانسفر کردن و درآمدزایی او برای پرسپولیسی ها خواهد بود.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی